Inschrijvingen schooljaar 2023-2024

28 februari 2023 > 15 mei 2023

Voor alle nieuwe inschrijvingen in onze school voor het schooljaar 2023-2024 geldt een nieuwe manier van inschrijven. Samen met het stadsbestuur stappen alle scholen van het gewoon basisonderwijs in Waregem in een online aanmeldsysteem dat de Vlaamse overheid aanbiedt. Het systeem geldt dus ook voor onze school.

Wil je jouw kind als nieuwe leerling inschrijven?

Dan moet je jouw kind online aanmelden. Dat kan van dinsdag 28 februari om 10u tot en met dinsdag 21 maart om 16u. Tegen 21 april ontvang je dan een ticket voor deze aanmelding. Met de ticket kan je jouw kind inschrijven tussen 24 april en 15 mei.

  • Woon jij in Waregem en heb je een kind dat geboren is in 2021? Dan kreeg je de infogids 'Inschrijven in het Waregemse basisonderwijs' recent al in de brievenbus.
  • Kinderen die nu al in onze school ingeschreven zijn moeten NIET aangemeld worden. Voor hen verandert er niets.
Alle informatie op een rij

Alle mogelijke informatie over de nieuwe manier van inschrijven en de link naar het online aanmeldsysteem vind je op de website van de stad onder Welkom in het basisonderwijs.